От опасната политика на ислямизация страдаме и ние
През месец юни тази година, папата отправи апел към световните лидери да променят отношението си към околната среда и да се стремят да я опазят. Това се отнасяше за промените в климата. Той беше подкрепен от американския президент Барак Обама и както се разбира те са единодушни по тези въпроси. Така ли обаче стои въпроса за религията в световен мащаб.
От новините виждаме, че папата се стреми да ласкае всички религии и да се сприятелява с техните водачи. На пръв поглед в това няма нищо лошо. Той протяга приятелска ръка към евреи, православни християни и мюсюлмани. В действителност обаче в много мюсюлмански страни продължават избиванията на християни, а Ислямска държава все повече набира мощ.

От по-предишни събития и от различни източници, включително и официалните се знае, че зад създаването на някои ислямски терористични организации и техни лидери като Осама Бил Ладен стоят САЩ и ЦРУ. След атентатите от 2001 г., те се оправдаха, че просто са изгубили контрол над техния възпитаник и че той е създаден за лидер на талибаните срещу бившия СССР. Така е, но ето, че такива техни възпитаници днес подтикват към джихад срещу Европа.
Разграбването на нашата страна е свързано също с плановете на САЩ за ислямизация на света, но тя ще обхване само някои страни. Как бихме си обяснили създаваните от САЩ Ислямска държава и други терористични организации, цветните революции, в някои страни по света, като Украйна например, и потъпкването на суверенитета им, с провежданите полезни мероприятия за целия свят като това за климата. В решаването на нашумелия в света проблем със затоплянето на климата има някаква спекулация, защото нещо не се казва точната истина.
По-важният въпрос е какво може да излезе от глобализацията, ТПТИ, икономическото поробване на народите, намесата на религията, за да помогне с влиянието си за решаването на световните проблеми. На 28 март 2014 г. в youtube.com бе качен видео клип (без превод), в който се засяга въпроса за религиозната свобода, за факта, че САЩ и по-точно президентът Обама, е подписал споразумение с папата за стартиране на една световна религия. Към клипа са добавени линкове на сайтове, някои, от които са изтрити. Освен това се пояснява, че за шеф на комисията по международна религиозна свобода е назначен мюсюлмански профеоср – Азизах Яхия Мохамед Тоуфиг Ал Хибри.
Разбирате ли каква конспиративна политика се води с ислямизацията в света чрез президента на САЩ Обама. В години, когато всички виждаме какво жестоко варварско изтребление се извършва на християните в Сирия, Ирак и на други места по света от ислямистите и унищожение на културни и исторически ценности по музеи и т. н., Обама сложил на такъв важен пост мохамеданин, който едва ли разбира от религиозна свобода. Всъщност той може и да е напълно против тези варварски действия, но все пак се знае, че в политиката нищо не става случайно, а всичко е предварително планувано от действащите политици и от тайните общества като масоните и други, които действат задкулисно.
Всичко това може само да ни говори в кое време от човешката история живеем. В пророчеството на Библията се казва, че ще се обединят САЩ и Римокатолицизма в последния съюз между църква и държава и за налагане на Нов световен ред. Всичко това според пророчеството ще става в последните времена преди Второто пришествие.
Възможно е по-голямата част от черната работа по преследването и избиването на християните да става чрез ислямистите, а истинските виновници да се преструват на техни врагове и да си говорят за религиозна свобода, да, но само на тези, които са под техен контрол, които са приели да прилагат неправилния начин на поклонение пред Бога, което идва от Католицизма. Това е борбата за всеки човек в невидимия свят за неговото погубление или спасение.
Налагането на белега на звяра от Откровение 13-та глава е нарушаване на религиозната свобода и налагане на фалшиви учения. Основно се открояват потъпкването на десетте Божии заповеди с незачитането на втората, забраняваща поклонение на изображения, идоли и пред мъртви, и четвъртата за освещаването на съботата като свят ден. Двете са били премахнати от католическия катехизис, макар че те знаят, че това е нарушение.
Приемането и спазването на целия Божий закон без промяна е важен белег за истинските последователи на Бог в последното време и не само сега, но и в миналото. Това е залегнало и във вестите от Откровение 14-та глава. Всеки човек трябва да вземе решение за себе си, за своя избор. В клиповете е обяснено повече.

Чудеса.net