Измамница инжектира хора с цимент и лепило

32-годишната американка Онийл Рон Морис беше осъдена на една година затвор, след като беше уличена, че се представя за хирург и инжектира в седалището на жена смес от лепило и цимент, пише за шокиращата история trud.bg

Морис приема сделка по едно от водените срещу нея дела за незаконно практикуване на медицинска дейност. Срещу нея вече тече второ дело заради смъртта на една от нейните пациентки, починала, след като се подлага на процедурите на измамницата.

Морис инжектира пациентките си с лепило и цимент
Морис инжектира пациентките си с лепило и цимент

Прокурорите по делото заявяват, че не може да бъде определено с точност съдържанието на инжектираната от Морис съставка в телата на пациентките й.

Миналата година в медиите е разпространена и снимка на пострадалата пациентка, разкриваща разкривеното й лице и силно подутите й задни части. Показани са също така и снимки на самата Морис, на които тя също позира със силно издути бедра.

Случаят добива обществена популярност още през 2010 г., когато американка, платила 700 долара за увеличаване на бедрата, се налага да влезе в болница с пневмония и силно деформирани бедра, като по-късно се установява, че тя е инжектирана от Морис с течен парафин, лепило и цимент.

В Германия имаше случай на млад санитар или фелдщер, който умъртвявал болните чрез системите, които им включвал. Навсякъде по света има освен добри хора, и такива сеещи зло.

Прочети още

koshmar

Лекари: Вашите сънища могат да предскажат бъдещи заболявания!

По такива сънища може да се постави диагноза за бъдещи заболявания на сърцето Медицината доказа …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *