Няма по-сигурно средство за лечение на алкохолизъм от средствата, които дава природата!
Това съм го разбрала още много отдавна, когато баба ми имаше псориазис и го излекува само и благодарение на билките. Не съм си мислела, че ще дойде ден, в който пак билките ще ми помогнат да си спася семейството, защото работите вървяха много на зле.
Вижте и това ТУК: Още начини за лечение на алкохолизъм с копитник и други лекове и лекарства!
Става въпрос за моя свекър, бащата на съпруга ми. Значи, човекът си е алкохолик и си пие сериозно откакто го познавам. Той е на 71 години. Има един инсулт, лек, ама все пак инсулт. И въпреки това продължи да пие. Верно, не много както го помня, но той не бива никакъв алкохол да вкусва, а като седне на масата от него не можем да си долеем вино. И все повтаря, че било по лекарско предписание, полезно било.
Мъжът ми постоянно го защитава, не дава и дума да се издума за него. А колко скандали, колко приказки се изговориха… Не мога да ви опиша.
Принудих се да му намеря някакво лекарство за алкохолизма.
Не можеше вече да се издържа! Прочетох в един вестник за някакви капки с билки против алкохолизъм. Накарах дъщерята да провери на компютъра дали не пише нещо за тях и така ги намерихме.
Трябва да знаете, че билките против алкохолизъм наистина действат. Кротна се свекър ми, не пиеше вече толкова много като преди. Поръчах му всичко на всичко 4 дози, така реших, така направих. Даже оня ден го чух да казва, че откакто бил спрял пиенето много пари бил спестил, щял да ходи на почивка. Аз си замълчах, нищо не казах, защото му давахме капките тайно.
Сега има мир и спокойствие у дома. Всички сме добре. Важното е да не пие вече толкова и да не се караме с мъжа ми за глупости, че то цял живот не сме се карали, та сега на стари години ли…
Жечка Йованова от Хасково
Алковитал са капки против алкохолизъм и представляват етанолов извлек от зелен овес и шизандра. Дневното приложение е спрямо килограмите. Цената на една опаковка е 64лв. За повече информация : 02 850 21 76 и 0887 599 268 или на имейл [email protected]
Аз също съм пробвал много лекове против алкохолизъм, някои от които наистина помогнаха. Но най-доброто средство е якото спане! В момента, в който се научих, че мога да заспя и без да се нафарфалякам като свиня, спрях пиенето. Просто е!