Баба Ванга позна, че извънземните идват и те пристигнаха вече
Много отдавна Баба Ванга е направила предсказания, че извънземните не само ще дойдат на Земята, но и ние ще ги видим.
Присъствието на извънземни по света не е от вчера. В БГ иконография има редица икони, на които са изобразени кораби на извънземни и в тях Иисус Христос или други човечета.

Следи от присъствието на извънземни могат да бъдат намерени върху различните артефекти в шумерската цивилизация, персийската, на маите, на древните египтяни и други.
Даже твърденията на Баба Ванга стават още по-интересни, когато тя твърди, че в недрата под Рупите има град на извънземни, които спадат към племето рупи.
Царичина също е една мистерия за извънземни.
А доказателствата станаха безброй в България и от чужбина.
Последното доказателство за присъствие на извънземни пристигна от с. Елисейна, общ. Враца.
Пенсионер на 64 години подал сигнал, че видял нетипичен обект, който свети и се движи по небето.
Любен Кунчев набляга на факта, че не е мошеник и няма никакъв интерес да си прави някакъв пиар, за да търси сензация и известност за себе си, научихме от konkurent.bg.
Този нетипичен обект се появява в небето вечер около 17:50 ч. и остава там до около 18:50 ч.
Винаги заемал едно и също място. Светлините идвали от неговата вътрешност, а не били светещи фарове по повърхността.
И след като 20 дена този летящ обект стоял едно и също място, на 21-я повече не се появил.
Преди време известният вече лечител Слав Хрелев сподели, че много извънземни живеят в България и помагат на българите.
В една от книгите си известната певица и вече писател Лияна Антонова също разказва за извънземни и даже е имала любопитна среща.
Инопланетянин влиза в човешко тяло и контактува със земляните. Той се казва А-3, но иначе използва и човешко име, за да не буди подозрения. Лияна Антонова е разговаряла с него и е научила важни неща, някои от които е споделила в написаните книги.
Освен за извънземни, Лияна Антонова има редица срещи и изследвания на задгробния живот, а днес и утре е Задушница.
Във филмите много често извънземните присъстват като персонажи. Спомнете си серия от поредицата за „Полицая от Сан Тропе“ с участие на незабравимия комик Луи дьо Фюнес, който на 31 юли щеше да навърши 100 години.
В детските филми също много често срещаме извънземни – „Чоки“, „Бенджи, Закс и Звездният принц„, „Гостенка от бъдещето„, „Приказка за звездното момче„, „Алф“ и много други.
Така че Баба Ванга е била напълно права, когато казала, че извънземните идват при нас.
сподели бутон
Чудеса.net
По добре извънземни, отколкото руснаци.
Да идват вече, и да ни махат от тази планета, че третата световна война наближава. И както е казал Нострадамус тази война този път ще тръгне от жълтата раса, която сега демонстрира военна сила. Тъпи шибани комунисти.
По-добре извънземни, отколкото комунисти. Така ли?