МВР Варна залови опасен и извратен педофил
Пед/офилът насили малко момиченце на 7 годинки. Той е жител на гр. Провадия. При направен обиск на място в жилището на насилника и извратен пед/офил, МВР са иззели множество доказателства, които красноречиво говорят за извършеното криминално престъпление.

Пед/офилът от Провадия е на 41 години. В момента той е задържан в полицията, а срещу него е образувано досъдебно производство.
Пед/офилията е болестно състояние, при което мъже и по-рядко жени изпитват се/ксуално влечение към много малки деца. За тях голото детско тяло предизвиква определена въз/буда, която те нерядко задоволяват, чрез пряк физически контакт с малките деца.
Пед/офилите са доста хитри и изобретателни хора, когато предприемат лов на малки и невинни деца.
Тези зверове се подвизават в интернет и сърфират с чужди снимки и самоличност. Много често свалят своята възраст до нивото на учениците, до които се опитват да се докопат.
Миналата година руски пед/офил беше подмамил ученичка по време на лятната ваканция, като й обещал работа. Детето трябвало да разнася и да раздава рекламни брошури на гражданите по улицата.
От деловото запознанство по интернет, двамата осъществили среща на живо. По време на срещата откачалката завела момичето в една изоставена сграда извън града, уж че там са прибрани материалите. Завързал малката Аня Прокопенко, насили го и накрая го удушил.
Калинка Петрова
сподели бутон
Чудеса.net
Ужас !
ТОЗИ ИЗВРАТЕНЯК МОГА ДА ГО УБИВАМ ПО ВЕДНЪЖ В МИНУТА, МАКАР, ЧЕ НЕ МОГА ДА УБИЯ И МУХА, ЗАЩОТО НЕ СЪМ И ДАЛА ЖИВОТА! А ТОЗИ ЗВЯР МОГА ДА ГО УБИВАМ НАЙ-МЪЧИТЕЛНО!
Не ангажирам никого с коментара си!