Секти зомбират децата ни с магии
Секти зомбират децата ни с магии

Децата ни се ЗОМБИРАТ чрез магии от секти

Сектите вербуват децата ни чрез празни обещания за постигане на безсмъртност и черни магии

Секти зомбират децата ни с магии. Те обещават на подрастващите ни безсмъртност, ако решат да станат техни членове.

Секти зомбират децата ни с магии
Секти зомбират децата ни с магии

За да станат пълноправни сектанти, организаторите правят черни ритуали и литургии, карат децата да участват в потресаващи обичаи като култово обезглавяване на кучета и котки, алармира „Телеграф”, цитиран от БЛИЦ.

Сигнали за потресаващата новина са подали отчаяни родители, чиито деца са карани да участват в подобни тайни общества. Сектантите доста щедро убеждавали учениците, че с практикуването на магии ще могат да избегнат предстоящия Апокалипсис. Те влияят на психическото здраве на подрастващите, а родителите са притеснени за безопасността на хлапетата си.

Най-често вербуваните младежи са на възраст между 14 и 18 години. Първоначално те били проучени от техните връстници, които вече членуват в подобни деструктивни общества. Те преценявали децата по техните действия и начин на мислене. И така, по-податливите на влияние, са били подлагани на психически атаки, коментират от Центъра за нови религии.

Щом детето е било привлечено веднъж в сектата, то започвало да страни от средата и съучениците си. Все по-често родителите откриват, че малчуганът им чете странни книги за магии. За да получат „бойното си кръщение” и да станат пълноправни членове на тайното общество, те трябва да се включат в ритуали по жестоко убиване на кучета и котки. В интернет пространството могат да бъдат видяни клипове от подобни ритуали, които представят децата в изключително потресаваща светлина как хладнокръвно издевателстват над животните.

Калинка Петрова

Прочети още

Какво представлява подсичането и защо се появява при бебета и малки деца?

Подсичане при бебета – най-честите причини и нежна грижа у дома

Кожата на бебето е като коприна – нежна, фина и чувствителна към всяко външно въздействие. …

Едино мнение

  1. Tony Todorov

    ne znaq zashto dyrjavata i bylgarite tyrpim tezi sekti i izrodite koito gi predstavlqvat v rodinata ni , trqbva da gi izhvyrlim nezabavno ot teritoriqta na dyrjavata narechena Bylgariq , bez pravo na zavryshtane za vechni vremena , AMIN !

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *