За първи път актрисата Нина Димитрова проговори за края на брака й със Зуека
Камерата на bTV намери Нина Димитрова в магазин за цветя. Тя сподели, че постановката „Шинел“ по Гогол е плод на началото на тяхната любов. Преди 20 години.
В продължение на 20 години това престъпление става все по-мъдро и по-интересно, радва се Нина Димитрова.
Театър „Кредо” също е част от любовта на двама от най-обичаните български актьори Нина Димитрова и Васил Василев – Зуека.
„Кредо” до момента е бил правен само от двама души. Театър „Кредо” продължава по нов начин. Ще участват много повече хора. Ще привлекат нови творци, някои известни, други току-що дипломирани.
Театър „Кредо” е успял да създаде огромни контакти у нас и в чужбина. Сега идеята на Нина Димитрова е даде шанс и на други лица да се развиват в нейния театър.
Нина Димитрова е на 50 и казва, че е щастлива. И защо да не е – жива, здрава, работи, твори, има много нови идеи, които ще реализира. На 50 години все още акълът не й е дошъл и тя иска да бъде такава до края на земните си дни.
Нина Димитрова ще зарадва всички свои почитатели с постановката „Шинел” по случай нейния рожден ден.
За Зуека Нина Димитрова казва, че не му се сърди. Тя е благодарна, че е била с него. Имат чудесна дъщеря, театър „Кредо”, много постановки и творчески успехи. Между тях има невероятна творческа химия цели 20 години.
Нина Димитрова има безброй предложения да играе в чужбина, но тя няма да напусне страната.
Калинка Петрова
сподели бутон