Блондинките всъщност са умни същества. Те не си трошат нервите като брюнетките, които понякога прекаляват с висенето на работното място и получават мазоли на пръстите си от толкова много бачкане. А в същото време русата мафия крои планове как да спаси света от… кризата и решава да организира търг на мъже.
„Ние имаме за цел да покажем на всички, че разбираме какво се случва по света. Искаме да изкараме достатъчно пари, благодарение на красивите мъже, за да можем да помогнем на нуждаещите се“, казва с огромна доза самочувствие Олга Ускова, която е председателка на международната асоциация на блондинките.
Красивата руса вълна днес заля бул. „Витоша“ и в него участие взеха 150 представителки с руса грива от цял свят. Опасните дами довечера ще се развихрят в известния клуб „Син Сити“ и на купона ще присъстват 8 мъже
стриптизьори, които са дошли специално за празненството от Италия.
Известната руса българка Супер Бианка също подкрепя своите колежки и дори тази вечер ще се бори за приза „Най-красива и най-умна русокоска“.
Пожелаваме успех на всички блондита и се надяваме да променят света към малко по-добро, каквито амбиции имат всъщност те самите.
Коментари чрез Facebook
Чудеса.NET препоръчва:
- Писна ли ти от диети? Сложи край на това с няколко тайни техники!
- Как да станеш цар на свалките. Само за мъже! Гарантиран успех!
- Тайните на вашите деца или Истината, която не искате да научите
- Приятелката ти те заряза? Ето как ще си я върнеш! Изпробвана методика!
- До 10 см по-голям за месец-два! Без химия, без екстендери и шарлатании!



